Odchádzam a svoje nádobíčko beriem do inej kuchyne...

Autor: Viktor Klimo | 30.1.2008 o 12:28 | Karma článku: 7,71 | Prečítané:  3078x

Už dlhšie som avizoval, že začiatkom roka opustím svoje aktivity na tomto blogu. Nie preto, lebo ma písanie prestalo baviť. Naopak, písať budem naďalej, iba na inej adrese a o iných témach.

Moje návštevy na sme.sk sa začali ešte počas môjho pobytu v Sydney. Bolo to najmä kvôli kontaktu s domovom, ale tiež kvôli diskusiám. Suchý článok dokáže povedať fakty, ale až diskusia mi pomohla informácie z neho pochopiť a rozvinúť. Neskôr, keď som sa vrátil, spustil server službu pre blogerov. Začal som teda písať. Najmä o kávičkách, kulinárii, ale aj o veciach, ktoré má trápili. Aj tu mali diskusie svoj význam, niekedy ma upozornili na omyl, inokedy dali zaujímavý tip na niečo, čo som ešte nepoznal. Po čase sa však pomery mojich tém zmenili v neprospech varenia. Mimo toho som začal mať pocit, že diskusie na sme.sk všeobecne začali byť extrémnejšie, cenzurovanejšie, že sa z nich pomaly vytráca aj tá posledná štipka slušnosti. Navyše som dospel k presvedčeniu, že zapájanie sa do týchto debát už pre mňa prestalo mať pôvodný význam. Rovnako pre mňa stratilo význam písať len o negatívných témach a zážitkoch, po čase to človeka vážne neposunie ďalej.
Možno je to teda znechutenie, môžno zmena priorít a možno preto, lebo skrátka nemám čas.

Aj preto som sa nakoniec rozhodol skončiť svoje návštevy na adrese sme.sk, vrátane blogovania, diskutovania aj obyčajného prezerania informácii a využiť svoj čas na niečo radostnejšie - na písanie o kulinárii. Môžete to brať aj tak, že som si otvoril vlastný podnik a presunul svoje nádobíčko do novej kuchyne. Budem rád, ak sa u mňa zastavíte na šálku kávy, nejakú chuťovku alebo obyčajné poklábosenie.

www.delikatesy.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan vracia milióny, ktoré doňho investovali. Jeho šéf je spokojný

Bývalý nemecký cyklista Ralph Denk založil pred siedmimi rokmi amatérsky tím, teraz je medzi elitou. Aj vďaka Saganovi.

EKONOMIKA

Ako narastú platy vo Volkswagene a čo s obednou pauzou

Finálna dohoda je pri tretej tarifnej triede vyššia.

EKONOMIKA

Vážny podivne nakúpil pre Sociálnu poisťovňu ďalšie autá

Poisťovňa tvrdí, že nové autá musela nakúpiť.


Už ste čítali?